Naše produkty

Dodávateľ obalových materiálov a páskovacej techniky.

Páskovacia technika

Páskovanie s napínačmi a páskovačmi patrí medzi najdôležitejšie faktory ovplyvňujúce kvalitu prepravy a uskladňovania tovarov. Fixácia, sťahovanie a viazanie je spôsob upevňovania prostredníctvom pások dostupných vo viacerých materiálových a veľkostných prevedeniach a využíva sa naprieč celým spektrom priemyselných odvetví.

obr. produktu

Páskovanie s oceľovou páskou

Páskovanie a fixácia materiálov a výrobkov oceľovou páskou je odporúčané na upevňovanie veľmi ťažkých produktov s ostrými hranami. Oceľová páska so sponami zabezpečuje vyššiu bezpečnosť pred roztrhaním plastových a textilných pások. Používajú sa pri páskovaní betónových produktoch, oceľových zvitkov ap. Pre páskovanie s oceľovou páskou sú určené páskovače BO 51, BO 6F, napínač NP21 a na vytvorenie spojenia sa využívajú uzatváracie kliešte UK-2.

obr. produktu

Páskovanie s PP a PET páskou

Fixácia tovarov uložených na paletách prostredníctvom polypropylénovej PP a polyesterovej PET pásky patrí medzi najpoužívanejší a najflexibilnejší spôsob používaní naprieč všetkými odvetviami. PP páska vyniká ľahkou a vysokou pevnosťou s nepomernými pomerom na cenu a patrí medzi najdoporučovanejšie výrobky. PET páska disponuje vyššou pevnosťou a dokáže byť vhodnou náhradou za oceľovú pásku. Páskovanie s PP a PET páskou zabezpečujú mechanické a automatické stroje ako Páskovačka PP pre rôzne rozmery, Páskovačky H21 a kvalitne spracovaný páskovač ORT 260 a 450.

obr. produktu

Páskovanie s PES páskou

Ťahová pevnosť PES pásky sa rovná oceľovej pásky. Vďaka absencie ostrých hran nehrozí nebezpečenstvo úrazu a nesprávneho použitia adekvátnej viazacej pásky. Sú vhodné na použitie hlavne v kovovýrobach a strojárskych firmách, taktiež pri preprave a skladovaní dreva, rúr, tyčového tovaru. Textilné pásky sú mäkké, nepoškodzujú balený tovar, ktorý je povrchovo upravený. Spoj sa robí cez samosvorné drôtené spony. Pásky sa dajú doťahovať a majú až 10% modul pružnosti. V ponuke disponujeme tkanými, lepenými a kompozitnými PES páskami.

obr. produktu

Odvíjače viazacích pások

Odvíjače PP, PET, PES a oceľových pások slúžia ako ideálny pomocník pri manipulácii s vybranými páskami na fixáciu tovarov na paletách a pri jej prenášaní po výrobných a skladových priestoroch. V ponuke nájdete odvíjače oceľovej pásky OP 21 a 28 korešpondujúce s príslušnými veľkosťami pások, univerzálny odvíjač na PP a PET pásku a špecializovaný odvíjač PES pásky.

obr. produktu

Strojčeky na lepiace pásky

Kovový odvíjač na lepiace pásky s pomenovaním W120 je nástroj na tiché a jednoduché odvíjanie polyetylénových (PP) lepiacich pások využívaný najmä vďaka svojej cene, životnosti a nenáročnej manipulácii. Odvíjač W120 má zakomponovanú brdzu slúžiacu pre perfektné predpätie pásky a následné jednoduché ukončenie procesu lepenia.

obr. produktu

Odvíjače strečovej fólie

Pre efektívnejšiu manipuláciu pri balení a fixácii tovarov privítate pomocníkov v podobe odvíjačov určených pre stretch fóliu. V našej ponuke nájdete Odvíjač ROS, kovový odvíjač s pomenovaným W120 a rovnako aj odvíjač malej stretch fólie, nazývaný aj granát a mini strečová fólia.